"SIRDS Sarunas" par mērķiem, vīziju, pieredzi, misiju

PROJEKTS AKTĪVS

NSUS biedrībā, no 2017. gada ir plānots organizēt tikšanās tiem cilvēkiem, kuriem "Labdarība", "Labie darbi" nav tikai vārdi, bet tam ir īpašs pildījums un šo cilvēku ikdiena ir saistīta ar reāliem labajiem darbiem, kā arī ar tiem cilvēkiem, kuriem ir doma izdarīt ko labu, bet viņi īsti nezin kā un kur un baidās spert "pirmo soli".

Lasīt tālāk ...

Izglāb kāda cilvēka dzīvību - padari kādu pamanāmu arī Tu!

Šodien braucu no Aizkraukles, kur biju labdarības mērķu vadīta - pēc Ziemassvētku dāvaniņām, ko sarūpējuši Aizkraukles Labie Rūķi, kā arī pēc pārtikas pakām, kuras ceļos pie trūcīgajiem un pa ceļam, braucot atpakaļ uz Rīgu, man izdevās izdarīt vēl kādus labus darbiņus .......

Te nu jautāsiet, kas tad vēl tāds pa ceļam bija darāms? ...... kādus labos darbiņus var sadarīt uz tumšā ceļa? ....VAR UN SVĒTĪGUS!

Lasīt tālāk ...

Skaistuma diena un rūpes, kā motivācija .......

PROJEKTS AKTĪVS

AICINU TALKĀ SKAISTUMA MEISTARUS (frizierus)

Skaists, sakopts, rūpējas par sevi ....... mēs ar to saprotam skaistuma salonu apmeklējumus, finanses, laiku sev, frizētavas, manikīrus, pedikīrus un citas ar savu labsajūtu saistītas lietas. Zinu, ka šis apgalvojums izraisīs diskusiju, bet ne par to stāsts .... paskatamies uz šo no citas puses .......

Lasīt tālāk ...

"Redzams, tātad dzīvs" 2016

PROJEKTS AKTĪVS

Arī šogad NSUS biedrība sadarbosies ar Latvijas samariešu apvienību un arī ar CSDD, projekta "Redzams, tātad dzīvs" ietvaros, kas attiecas uz atstarojošo vestu un atstarojošo elementu saņemšanu un dalīšanu NSUS biedrības paspārnē esošajiem bērnu namiem, krīzes centriem, aprūpes centriem un pansijām.

Lasīt tālāk ...

Septembris un oktobris aizrit Projekta "NSUS virtuve" zīmē

PROJEKTS PABEIGTS

Šogad - septembris un oktobris, NSUS biedrībā, aizrit Projekta "NSUS virtuve" zīmē. Kopā ar biedrības atbalstītājiem - uzņēmējiem un vienkārši līdzcilvēkiem, palīdzam trūcīgajām ģimenēm, bērnu namiem, pansijām un vientuļajiem senioriem. Ēdiens ir katra cilvēka pamatvajadzība un bez tās mēs nevaram neviens.

Lasīt tālāk ...

Kancelejas preču komplekti trūcīgajiem bērniem

Saņemto kancelejas sūtījumu esmu sadalījusi pa komplektiem, lai katram no trucīgajiem bērniem tiek nedaudz no visa. Jāmāk dalīties tā, lai iepriecināt var pēc iespējas vairāk skolnieciņus un mazos, kuri vēl neiet skolā, bet tāpat zīmē un mācās rakstīt. Šodien tika izdalīti pirmie komplektiņi un radīts maziņš pārsteigums un prieciņš.

Lasīt tālāk ...

Senioru projekts "Tu neesi viens"

NSUS biedrībā, gadu gaitā ir dzimuši vairāki lielāki un mazāki labdarības projekti, kas vērsti tieši uz senioriem - vientuļajiem, pansijās mītošajiem. Tad nu visus šos projektus apvienosim zem viena Labdarības projekta "Tu neesi viens". Projekta ietvaros turpinās notikt lielāki un mazāki pasākumi, tikšanās, nedalītas uzmanības veltīšana, dāvaniņu sarūpēšana, apciemojumi, priecīgi mirkļi.

Lasīt tālāk ...

Uzaicinājums sarūpēt kancelejas preces trūcīgajiem bērniem

PROJEKTS PABEIGTS

Ir iespēja darīt labos darbus un sarūpēt dažādas kancelejas preces trūcīgajiem bērniem un jauniešiem. Kancelejas preces skolai ir būtiskas visu mācību gadu un ne tikai. Tāpēc par daudz nekad nebūs.

Lasīt tālāk ...

Senioru dienai veltītais koncerts!

Pasākumam sākoties, uzrunu teica šī pasākuma organizātors, kā arī NSUS Patrons Reinis Uzulnieks (Latvijas zemnieku savienības jaunatnes nodaļas vadītājs) un Ķekavas domes deputāts Aigars Vītols, novēlot visiem jauki pavadīt šo dienu un no sirds izbaudīt skaisto koncertu.

Lasīt tālāk ...

NSUS virtuve - pabaro trūcīgo

PROJEKTS PABEIGTS

Kad dodies ikdienā uz pārtikas veikalu iepirkties, vai esi padomājis par to, ka citiem nav tādas iespējas, jeb tāda iespēja ir reta. Apstājies uz brīdi, padomā ...... kādam citam pat putraimu vai griķu paka būtu liels kārums un kāds cits būtu no tā paēdis.

Lasīt tālāk ...

NSUS Labdarības Kartiņas

PROJEKTS AKTĪVS

NSUS biedrībā, divu gadu laikā, ir saņemti ļoti daudz bērnu zīmējumu gan uz Ziemassvētkiem, gan pēc dažādiem NSUS rīkotajiem pasākumiem. Zīmējumi ir lieliski, bērniem ir apslēptie talanti un tas priecē visus, kuri šos zīmējumus ir skatījuši.

Lasīt tālāk ...

Svēta vieta / Kapella - mieram, sev un dvēselei

PROJEKTS AKTĪVS

NSUS biedrībā dzimis projekts "Svēta vieta / Kapella - mieram, sev un dvēselei", kura ietvaros un iespēju robežās ierīkosim nelielas kapellas pansijās, sociālajos centros, kur cilvēki varēs pabūt mierā un klusumā, sarunās ar Dievu.

Lasīt tālāk ...

"Sajūtu takas" maziem un lieliem

PROJEKTS AKTĪVS

Šī projekta ievaros NSUS biedrība meklē iespēju izgatavot "Sajūtu takas" domātas bērniem un senioriem, kuras var izmantot telpās.

Lasīt tālāk ...

NSUS gaisa balonu festivāls 2016 ir noticis!

PROJEKTS PABEIGTS

Festivāls ir noticis! ….. ilgi gaidītā diena (11.08.2016.) labdarības pasākumam “NSUS 2. gaisa balonu festivāls”, kurš pateicoties Siguldas novada domes atbalstam notika Siguldā, Svētku laukumā – gleznainā, skaistā, sakoptā, cilvēkiem draudzīgā vietā.
Pasākumā ieradās bērnu nama “Līkumi” bērni un jaunieši, kopā ar audzinātājām; Apeirons – vecāki ar bērniem; Aizkraukles īpašās ģimenes ar Sociālā dienesta gādību; Daudzbērnu ģimene – 13 cilvēki; viesi. Kopskaitā ap 110 dalībnieki.

Lasīt tālāk ...