Sedas pansijas cilvēciņi piedalās vispasaules Labdarības projektā

Kopš 14.12.2016. Sedas pansionāta cilvēciņi (Strenču nodavs) piedalās "Eņģeļa pasts" - Vispasaules Labdarības projektā.

"Eņģeļa pasts" - Vispasaules Labdarības projekts

Register to read more...

Sedas aprūpes centrs Strenču novadā

Sedas veco ļaužu sociālās aprūpes un invalīdu rehabilitācijas centrs ir izveidots 1994. gada 1. februārī.
Centrs no 2009. gada 1. decembra ir Strenču novada domes pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kura īsteno ilgstošas un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus pensijas vecuma cilvēkiem un invalīdiem ar fiziska rakstura traucējumiem.

Centra darbības mērķis ir nodrošināt sociālās aprūpes, pakalpojumus un pastāvīgu dzīvesvietu pensijas vecuma personām un invalīdiem ar funkcionālajām vajadzībām.

Register to read more...

"NSUS virtuve" - Valmierā

Šogad - septembris un oktobris, NSUS biedrībā, aizrit Projekta "NSUS virtuve" zīmē. Kopā ar biedrības atbalstītājiem - uzņēmējiem un vienkārši līdzcilvēkiem, palīdzam trūcīgajām ģimenēm, bērnu namiem, pansijām un vientuļajiem senioriem. Ēdiens ir katra cilvēka pamatvajadzība un bez tās mēs nevaram neviens.

Register to read more...

Mūrmuiža ieskanējās varavīksnes krāsās

NSUS biedrība ciemojās Mūrmuižā, Biedrības "Labāka rītdiena" labdarības pasākumā/koncertā "Pasniedz roku", kurš notika Dienas atbalsta centra "Varavīksne" brīvdabas laukumā.

Diena skaista, pasākums, kā varavīksne - krāsains, skanīgs, izdejots, izbungots, izlēkāts, samīļots :)

Register to read more...

ZIEDO IRĒNAI (77 gadi) - ATJAUNOT ROKU KUSTĪBAS PĒC INSULTA

PROJEKTS IR SLĒGTS

Izmisuma kliedziens ......
Irēnas kundze (77 gadi) pēc profesijas mediķis, visu dzīvi ir palīdzējusi citiem, tagad viņai nav kas palīdz, un lūgt viņai ir kauns... Viņai ir nepieciešams fizioterapeits kas palīdzētu atjaunot rokas kustības pēc insulta, bet par savu pensiju nevar atļauties, jo vajag medikamentus, paēst un maksāt dzīvokli.....

Register to read more...

Mūrmuiža ..... kur cilvēkiem ir viss - Misija, Mērķi un Vīzija

Latvijā ir kāda vieta, kur cilvēkiem ir viss - Misija, Mērķi un Vīzija. Kur tam visam līdztekus palīdz daba, pozitīvais noskaņojums neskatoties uz to, ka ir visādas ķibeles un rokas dažbrīd nolaižas. Es runāju par Beverīnas novada Mūrmuižu! Gleznaina vieta, aizskar dvēseles dziļākās stīgas, nomierina prātu, atjauno enerģiju, apvīta ar stāstiem un leģendām......

Register to read more...

Ziedojums MIX

PROJEKTS PABEIGTS

12.05.2016. Biedrība "Labāka Rītdiena" no NSUS saņēma ziedojumu MIX.

Register to read more...

Projekts "DER ZINĀT!" ceļo uz Valmieru

PROJEKTS PABEIGTS - turpmāk to koordinēs Biedrības "Labāka rītdiena" vadītāja

NSUS biedrība šogad nodod Projekta "DER ZINĀT!" "stafetes kociņu" biedrībai (labdarības organizācijai) "Labāka rītdiena", Valmieras pusē. Arī Valmierā un tās apkaimē ir bērni un jaunieši, kuriem šie projekti būs interesanti, saistoši, izglītojošo, acīm baudāmi.

Register to read more...

Biedrība "Labāka rītdiena"

Šodien mani uzrunāja "Labāka rītdiena" biedrības vadītāja Evija Jēkabsone. Evija labdarības jomā ir pašā sākuma posmā, bet ar lieliem plāniem, kas ir apsveicami, jo patiesībā nav daudz cilvēku, kuri visu sevi gatavi ielikt projektos, lai palīdzētu citiem.

Register to read more...