Dzeguzītes ļaudis iepriecina Eņģeļa pasts

ĢKC Dzeguzītes ļaudis saņem vēstulītes no Eņģeļiem, kuri čakli darbojas NSUS biedrības labdarības projektā "Eņģeļa pasts".

CITĒJU Dzeguzītes sirsnīgo stāstu:
"Eņģeļa pasts darbojas!!! Pansijas seniori 18.11.2016. saņēma vēstulītes ar visu pievienoto vērtību - ābolīšiem. Paldies čaklajiem Vecbebru rūķiem un skolotājai Daigai Andersonei par kurjera pasta pakalpojumiem! Senioru tuvinieki, kuri apciemoja savus mīļos svētku dienā, bija aculiecinieki patīkamajam notikumam un labprāt palīdzēja izlasīt saņemtās vēstulītes.

Register to read more...

Dzeguzīte saņem daudzfunkcionālās mēbeles no Francijas

PROJEKTS PABEIGTS

Šodiena - svētīga diena, sniegota diena, balta, saulaina un neizsakāma prieka pilna ...... TAS IR NOTICIS PAR SPĪTI VISAM, kas nenotika.....

Jau vairāk kā gadu tika meklēta iespēja saņemt, pasūtīt lietotas bet darba kārtībā esošas medicīniskās mēbeles (multifunkcionālās medicīniskās gultas, multifunkcionālos skapīšus, ratiņkrēslus, atbalsta palīgierīces, vannas istabas krēslus, utt.), kuras ļoti nepieciešamas sociālajiem aprūpes centriem, pansijām, kā arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuri neatrodas nevienā no centriem, bet aprūpējas mājas apstākļos.

Register to read more...

"NSUS virtuve" - Dzeguzītē

Šogad - septembris un oktobris, NSUS biedrībā, aizrit Projekta "NSUS virtuve" zīmē. Kopā ar biedrības atbalstītājiem - uzņēmējiem un vienkārši līdzcilvēkiem, palīdzam trūcīgajām ģimenēm, bērnu namiem, pansijām un vientuļajiem senioriem. Ēdiens ir katra cilvēka pamatvajadzība un bez tās mēs nevaram neviens.

Register to read more...

Dzeguzēni saņem kancelejas preces arī šogad

Arī šogad ĢKC Dzeguzīte saņem ziedojumu - papīra kancelejas preces - krāsojamās grāmatas, dažādas uzlīmes no NSUS biedrības sadarbības partnera Veiters tipogrāfija.

Register to read more...

Eņģeļa pasts sācis savu darbiņu! :)

Eņģeļa pasts jau darbojas ....urā!

Šodien pansijā senjori saņēma vēstulītes no eņģeļiem. Sākumā tas daudziem likās liels izbrīns, kā tas vispār var notikt un tieši man, bet vēlāk pārvērtās par pozitīvām emocijām. Onkulis Pāvels, kurš nerunā, visu saprata, bija tik priecīgs, ka acīs sariesās asaras.

Register to read more...

Saldais Sapnītis ceļo uz Dzeguzīti

PROJEKTS PABEIGTS

Vakardien piepildīts vēl viens sapnītis projekta "Sapņu ķērājs" ietvaros. Līga Fridrihsberga sarūpējusi saldo sapnīti bērnu nama bērniem un senioriem. Tuvākajās dienās saldais sapnītis ceļos uz ĢKC Dzeguzīte un iepriecinās tā iemītniekus.

Register to read more...

„Vasara – 2016” ĢKC „Dzeguzīte”

„Vasara – 2016” ĢKC „Dzeguzīte”

Bērni/jaunieši

Vasaras sākumā mūsu iestādes trīs audzēkņi saņēma diplomus par apgūtām pavāra un pavāra palīga profesijām. Beidzot mācību gadu bērniem karstākā vēlēšanās bija kārtīgi atpūsties. Jā, atpūta bija, tikai aktīvā veidā. Vasaras sezonā bērni bija četrās nometnēs. Katrā no tām bija daudz aktivitātes un katra ar kaut ko bija citāda. Rīgas jaunieši apmeklēja nometni Tūjā. Tur bija interesanti saplānots laiks: pieaicināti profesionāļi - speciālisti, stilisti, frizieri, vizžāzisti u.c. Audzinātāja Taņa un bērni/jaunieši un apmeklēja bērnunamu "Līkumi", kur tika noorganizēta satikšanās ar kaimiņu bērnunamu bērniem un brīvprātīgajiem no ASV. Viktorija kā brīprātīgais jaunietis piedalījās nometnē " Otra elpa" biedrībā " Ērgļu spārni", pēc kuras tika uzaicināta arī nākošgad palīdzēt nometnes vadītājai. Audzinātāja Aļona ar bērniem bija nometnē Norkalnos, kur tā ir tradīcija apmeklēt katru gadu.

Register to read more...

Dzeguzēnu sapnītis īstenojies - bijām kino :)

PROJEKTS PABEIGTS

Šodien Dzeguzēniem bija Kino Sapnīša diena, kad 5 lielākie bērni un viņu audzinātāja Tatjana devās 12:20 uz Cinamon ģimenes kino filmu "Pīts un Pūķis". Šo sapnīti piepildīja Līga Fridrihsberga no Rīgas, kura pamanīja NSUS biedrības labdarības akciju "Sapņu ķērājs" un to apņēmās realizēt.

Register to read more...

Pirmie Sapnīši ceļo pie Dzeguzēniem :)

PROJEKTS PABEIGTS

NSUS biedrības labdarības projekta "Sapņu ķērājs" ietvaros ir piepildīti divi ĢKC Dzeguzīte (Irši) kopējie bērnu sapnīši - krāsainie zīmuļi un krāsojamās grāmatas.

Register to read more...

Krāsainas gultas - pārsteigums, prieki, asaras

PROJEKTS PABEIGTS

Pansijā seniori pamazām saņem jaunos gultas veļas komplektus, segas, spilvenus, pledus, halātus, dvieļus.

Tās ir pozitīvas emocijas, jo vienai daļai senjoru lielākā dienas daļa paiet uzturoties gultās. Tas ir tik priecīgi un skaisti iegulties ziedošās rozēs vai ziedu pļavā...:)!!! Ir arī seniori, kuriem acīs sariešas prieka asaras - Tā stāsta ĢKC Dzeguzīte Inita!

Register to read more...

Skaistā, sapņainā, mīkstā, pūkainā krava dodas uz Dzeguzīti

PROJEKTS PABEIGTS

25.08.2016. Saulaina diena, pacilāts noskaņojums, jo šodien pienāca tā ilgi gaidītā, lūgtā diena, kad uz ĢKC Dzeguzīti aizceļoja skaistā, sapņainā, mīkstā, pūkainā krava ar gultas veļu visai pansijai. 34 pansijas vecie ļaudis no šodienas segsies ar jaunām segām skaistos pārvalkos, skatīsies sapņus uz jauniem krāsainiem spilveniem, sildīsies ar mīkstiem plediem. Kā arī no vannas uz istabiņām dosies siltos, mīkstos halātos un kur nu vēl jauni frotē dvieļi un citas jaukas lietas, kas ikdienā priecēs.

NSUS biedrības (2014-2016)
"CIENĪGAS VECUMDIENAS"
Ilgākais projekts = 1 gads un 8 mēneši
Finansiāli lielākais projekts = EUR 2039,68
Senioru projekts = 34 vecie ļaudis
Mērķis = apjomīgas izmaiņas pansijā
Projektā 3 Līgas =  NSUS Līga / Hromets Līga / JYSK Līga

Register to read more...

Ceļš pie sevis caur stihijām jeb atmodini sevī Dievieti!

Ar NSUS biedrības sadarbības partneres Līgas Krēmanes atsaucību, NSUS labdarības projekta ietvaros "Atbalsts Eņģelim", ĢKC "Dzeguzītes" pārstāvji devās uz sieviešu retrītu - nometni "Ceļš pie sevis caur stihijām jeb atmodini sevī Dievieti!", kura notika no 18.08.-21.08.

Register to read more...

Trauki un virtuves piederumi ceļo uz Dzeguzīti

PROJEKTS PABEIGTS

Šodien, ar trauku bāzes gādību, ir saņemti trauki un dažādi virtuves piederumi, kuri brauc prom uz ĢKC Dzeguzītes lielo un mājīgo saimes virtuvi un kalpos ikdienā centra lielajai ģimenei.

Register to read more...

Mājas lapa – mūsu spogulis

ĢKC „Dzeguzīte” mājas lapa tika izveidota 2015.gada novembrī. Līdz šim ir 14 701 skatījumi.
Ar mājas lapas izveidi mēs dzīvojam skaistāk, interesantāk, atklātāk. Tas mums ir liels jauninājums, kuru varam administrēt paši, ievadīt informāciju par pasākumiem, kas bijuši, kas gaidāmi.

Register to read more...