Hei, Hei SAZIEDOJAM "ASTĒM" pa 1,00 EUR katrs

PROJEKTS AKTĪVS

ASTĪŠU KONTĀ 18,00 EUR

1. 8,00 EUR aizskaitīti 29.07.2016. uz Biedrību "Ar sirdi delnā"
2. 10,00 EUR aizskaitīti 08.08.2016. uz Biedrību "Ar sirdi delnā"
3. ...

Kopš šī brīža (26.07.2016.), katrs ieskaitītais 1,00 EUR NSUS biedrības kontā ar norādi "ASTĒM", tiks nodots Ar sirdi delnā astaņu ūdens spices, pārtikas, medikamentu un citu svarīgo lietu realizēšanai.

Register to read more...

Ulubeles lūgums - ūdens apgādes projektam

PROJEKTS SLĒGTS 20.07.2016.

PROJEKTA VIRZĪBA / PADARĪTAIS:

Vēstule no Ilzes 20.07.2016.: Dabūjām santehniku no Komforta un dārzeņus no Ezerkauliņiem.

Biedrība: Ilze iesūtīs sarakstu, kādas lietas ir nepieciešamas ikdienā, kas nav finansiāli liela apjoma, lai palīdzētgribētāji var nāk talkā arī ikdienā nedz tikai lielajos projektos (piemērs: bļodiņas, sedziņas, gardumi, u.c.)

NSUS biedrība esošo lūgumu slēdz (20.07.2016.), jo ir atrisināts, bet turpmāk publicēs ikdienas vajadzības un izsludinās jaunu projektu, saistībā ar Ulubeli.

___________________________

NSUS biedrība ir saņēmusi lūguma vēstuli no labdarības projekta "Lielais vasaras darbs" organizētājiem, kura ietvaros tiks izbūvēta dzīvnieku dzirdīšanas sistēma Ulubeles dzīvnieku patversmē.

Register to read more...

Dāvanas astaiņiem Ugālē

PROJEKTS PABEIGTS

Biedrības uzaicinājumu, nākt palīgā astaiņiem un pūkaiņiem Ugālē, sadzirdēja Manitou Nordics SIA komanda un trešdien (22.06.2016.) biedrībā tika nodots ziedojums, kurš drīzumā ceļos uz Ugāles astaiņu mājām.

Register to read more...

Nepieciešama siena ķīpa pūkaiņiem un astaiņiem

PROJEKTS ATCELTS 16.06.2016.

LIELS LŪGUMS LAUKSAIMNIEKIEM!

Ja saimnieko Ventspils, Talsu vai Ugāles pusē un Tev ir kāda SIENA ĶĪPA, ko esi gatavs ziedot sunīšu un kaķīšu mājai, kas domāta pakaišiem, tad šo ziedojumu gaidīs astaiņi un pūkaiņi Ugāles pusē.

Register to read more...

Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Ar sirdi delnā"

Šodien sazinājos ar Dzīvnieku aizsardzības biedrības "Ar sirdi delnā" vadītāju Andru telefoniski, jo iepriekš 29.05.2016. tiku nosūtījusi vēstuli ar piedāvājumu sadarbībai.

Register to read more...

Mazie, pūkainie, žiperīgie, mīļie draugi

No šodienas NSUS biedrība atver palīdzības iespējas arī mūsu mazajiem, uzticīgajiem draugiem - sunīšiem un kaķīšiem un ne tikai.
Ja cilvēks var par sevi parūpēties pats, tad mazās radībiņas to nevar un atkarīgas tikai un vienīgi no cilvēkiem, viņu laika, labvēlības un rūpēm.

Register to read more...