Laima Brencs - Uzņēmīgākā latviete UK

2011. gadā «FAQ&Support» un kopš 2016. gada aprīļa mēneša Laima Brencs / Advise & Translation Services dibinātāja un vadītāja Laima Brencs tika nominēta «ABN AWARDS 2011», kā «Uzņēmīgākā latviete Lielbritānijā», kas mudināja Laimas iepriekš veiktās brīvprātīgās aktivitātes pārvērst labi organizētā uzņēmējdarbībā.

Laima Brencs, tautiešu vidū Lielbritānijā ir jau teju leģendāra darbone, kura sen ir pelnījusi ne tikai «Uzņēmīgākā latvieša balvu» Anglijā, bet arī latviešu lepnuma balvu ārvalstīs. Par savu neizsīkstošo aktivitāti palīdzot latviešiem svešatnē, par savu lepnumu un patriotisku pašdrosmi, atklātību un labajiem praktiskajiem darbiem, kurus pieticības dēļ, nemēdz uzskaitīt. Ar jauniem spēkiem un pašaizliedzību, Laima Brencs ir atklājusi sava tiesību konsultāciju biroja jauno nosaukumu un uzņēmējdarbības, kas ir palīdzība latviešiem AK virzību.

Register to read more...

Gaisa balonu pavēlnieks Ģirts Vilks

Viens no Latvijas gaisa balonu pieredzējušākajiem pilotiem - Ģirts Vilks. Kopš 1998. gada pavadījis pie gaisa balona vadības aparātiem vairāk kā 800 stundas. Vairākkārtējs pasaules un Eiropas čempionātu dalībnieks, 2002. gada Latvijas čempions, viena no prestižākajiem gaisa balonu festivāla Ctaheau’d-oex (Šveice, Alpi) pilots, kas jau vairākus gadus ir pievērsies gaisa balonu lidojumiem kā sajūtu lietai, atstājot sportu „jauniem un ambicioziem”.

Register to read more...

Ineta Zaharevska - profesionāla fizioterapeite

NSUS profesionāļu komandas Fizioterapeite Ineta Zaharevska
Ineta, sākumā, darbosies Salaspils pusē. NSUS kopā ar fizioterapeiti realizēs projektus, kuros būs nepieciešams palīdzēt maznodrošinātām ģimenēm ar bērniem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, vientuļiem senioriem. Sadarbība notiks iesaistot Sociālo dienestu un pašvaldību. Patlaban tiek izstrādāts sadarbības modelis un plānota Projekta, kā tāda darbība perspektīvā.

Register to read more...